Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy, że współpraca z grupą Karaoke Imprezy będzie przebiegać zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Sympatyczni ludzie łatwo nawiązujący kontakt, otwarci na sugestie – nie szukaliśmy już nikogo innego. Wszystko potwierdziła wspólnie zorganizowana impreza dla potentata na rynku elektroniki, koncernu LG

Łukasz GołośAgencja Proskone

Mieliśmy okazję skorzystać z usług Zespołu Karaoke w ramach zjazdu menedżerów naszej firmy. Impreza miała miejsce w Hotelu Holiday Inn w Józefowie i zgromadziła ponad 200 osób z całej Polski. Biorąc pod uwagę skalę imprezy zależało nam na dobrym wykonaniu usługi. Nasze oczekiwania zostały w pełni spełnione! Zespół zapewnił profesjonalne zaplecze techniczne oraz muzyczne.

Justyna PaszkeGalanty Manager ds rekrutacji - Sodexo

Karaoke prowadzone przez Pana Marcina Kawkę w czasie wigilii firmowej było strzałem w dziesiątkę! Wszyscy świetnie się bawili i kolejka do śpiewania nie miała końca. Super kontakt z managerem i prowadzącymi, a atmosfera na imprezie po prostu śpiewająca. Zdecydowanie polecam

Ewa KołnierEvent Manager - Business Link

W imieniu firmy LG Electronics Polska Sp. z o.o. potwierdzamy organizację Karaoke Imprezy. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem świetnie przeprowadzonego karaoke, które oceniamy bardzo wysoko. Wysoka kultura osobista oraz umiejętności nawiązywania kontaktu z publicznością, to niezaprzeczalne atuty zespołu Karaoke Imprezy. Gorąco Polecamy!

Edyta SiekaczyńskaSpecjalista ds personalnych - LG Electronics

Intensywna współpraca z Panem Marcinem Kawką i jego zespołem Karaoke Imprezy, pozwoliła klubowi muzycznemu Galeria stać się czołowym miejscem wieczorów karaoke w Warszawie. Z przyjemnością podjęliśmy i zamierzamy kontynuować naszą współpracę. Najlepszym dowodem na profesjonalną oprawę imprez są tłumy stałych bywalców.

Joanna ZielińskaKlub Galeria