IMPREZA FIRMOWA Z KARAOKE

Jakie przyśpiewki słychać na niejednej, suto zakrapianej imprezie, kiedy jest już daleko po północy i wiele osób odczuwa wówczas swoje powołanie do śpiewania? Wszystkie, bo każdy uwielbia śpiewać. Nawet Twój pracownik!  

 

Swój talent wokalny można jednak prezentować znacznie wcześniej na imprezie, jeśli tylko będą ku temu odpowiednie warunki. Karaoke na imprezie integracyjnej przełamie wszystkie opory i nieśmiałość Twoich pracowników. Kto wie, może niejeden ma słuch doskonały i znakomity głos, porównywalny ze sławami ze światowych scen muzycznych? Po ekscytujących przeżyciach na wyjeździe plenerowym z firmy, gdzie pracownicy będą musieli wykazać się umiejętnością współpracy podczas biegu we wspólnych spodniach, czy walk gladiatorów i innych, zorganizowanych przez nas dyscyplin, przyjdzie czas na rozrywkę muzyczną.

 

Integracja przy karaoke czyni cuda!

Chcecie zorganizować wyjście na imprezę firmową ale nie wiecie jak przekonać szefa by naruszył nieco budżet socjalny na taką okazję? Spróbujcie przekonać szefa, że wyjdzie to na dobre zespołowi pracowniczemu. Musicie tylko wybrać odpowiednią atrakcję na imprezę- na przykład karaoke. Wspólne śpiewanie bardzo poprawia współpracę między członkami zespołu i wzmacnia umiejętności komunikacji u pracowników.

 

Karaoke potwierdzone naukowo!

W ubiegłym roku, przeprowadzono na Uniwersytecie Standford badanie, które wykazało, że każde zadanie zespołowe, które wymaga synchronizacji od uczestników, wspomaga rozwój umiejętności pracy w zespole. Grupa badanych, której przed rozwiązaniem zadania kazano synchronicznie maszerować, była mocniej nastawiona na współpracę niż grupa która po prostu luźno spacerowała przed wykonaniem zadania. Karaoke może więc być sposobem na wzmocnienie kompetencji umiejętności pracy w zespole!

 

Poza tym, szefa może przekonać tez fakt iż wspólne wyjście na karaoke, to jedna z tańszych opcji imprez integracyjnych, na która może pozwolić sobie szef nawet w kryzysie.

 

Co gwarantujemy?

Niepowtarzalną oprawę muzyczną wieczornych imprez zapewnimy z zastosowaniem odpowiedniego, profesjonalnego nagłośnienia. Na urządzanych imprezach pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie grającym, zapewniając najlepsze brzmienie Waszym ulubionym piosenkom. Oprócz rzutnika multimedialnego dostarczymy mobilny ekran i mikrofony, rozchwytywane na każdej imprezie przez firmowych wokalistów.

 

Nic tak nie rozbawia i w pamięci nie pozostanie, jak wspólne, firmowe śpiewanie!